adscode
Pazar, 21 Temmuz 2019
.
35
Adana
.
 • 1
adscode
 • Piyasada Bugün
 • BIST 100
  101.8490,28%
 • Dolar
  5,640,07
 • Euro
  6,32-0,08
 • Altın
  257,82-0,80
 • Çeyrek Altın
  412,93-0,50
adscode
 • EN ÇOK İZLENENLER
 • YENİ YÜKLENENLER
visibility
Takımlar
O
AV
P
 • Kırşehir İçin Namaz Vakitleri
  Namaz Vakitleri
  +
  Pazar, 21 Temmuz 2019 14:24
  İmsak
  03:41
  Güneş
  05:26
  Öğle
  12:55
  İkindi
  16:49
  Akşam
  20:13
  Yatsı
  21:51
Koç
Yeteneklerinizi değerlendirmek adına başlattığınız çalışmalardan kazançlar sağlayabilirsiniz. Yenilikler ilginizi çekiyor ve bazı sıra dışı düşünceler içindesiniz. Bugün, çevresel faktörlerin size sağlayacağı avantajlardan yola çıkarak, kendinize farklı bir platform yaratacaksınız. Bazı konularda kendinizi aşmak istiyor olmanız, enerjinizi artırıyor.
Boğa
Yıldız haritanızda bulunan madde evinizde; biriken gezegenler nedeniyle, parasal konular ön plana çıkacak. Görüştüğünüz kişilerle kazançlar konusunda iş birliği içinde olacak ve kendi fikirlerinizin benimsendiği şartları sunacaksınız. Bildiğiniz konularda ısrarcı davranarak kendi sisteminizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz.
İkizler
Sizi psikolojik olarak rahatsız eden bazı hisleriniz; adımlarınız iz bırakacak güçte olsa bile, sizi yanıltabilecek dış koşulların zeminini hazırlıyor. Yürüttüğünüz bir iş konusunda baskı hissettiğinizde, bütün veriminiz düşüyor
Yengeç
Maddesel gücün önemini çok iyi bildiğiniz için, önünüze çıkan fırsatlar konusunda aceleci davranmak isteyebilirsiniz. Bugün idealist yapınız ön plana çıkacaktır. Yeteneklerinizi geliştirme konusunda çabalarınızın güncellik kazanması, kazançlarınızı da olumlu şekilde etkileyecektir. İsteklerinizde doğru yoğunlaşmalısınız.
Aslan
Ay'ın bulunduğu konum, özgürlüğünüze bazı kısıtlamalar getirebilir. Çalışma yaşantınızda sizin istekleriniz dışında gelişen durumlar söz konusu. Hareketli yapınızı dengelemek için çaba sarf edebilirsiniz. Bugün, herkesi şaşırtacaksınız.
Başak
Ay'ın bulunduğu konum, ailevi değerlerinizi ortaya çıkaracak. Bugün, onlarla birlikte olmak isteyeceksiniz. Onların ihtiyaçlarını karşılamak manevi anlamda enerjinizi yükseltecek. Arkadaşlarınızın da sizin yardımınıza ihtiyaçları olabilir.
Terazi
Enerjinizin güçlü olduğu bir gün içindesiniz. Uzun süredir ihmal ettiğiniz konuların size sorun yaratmasını istemiyorsanız, verdiğiniz sözleri yerine getirin. Fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettirmeye çalışırken temkinli olun.
Akrep
Sosyal ilişkilerinizin ağırlık kazanması ve ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerin size yaklaşımları kararlarınızı etkileyebilir. Bugün duygusal enerjiniz oldukça yüksek ve bu enerjiyi ilişkinize olumlu bir şekilde yansıtacaksınız.
Yay
İşinizle ilgili yenilikler peşindesiniz ve araştırmacı yönünüzü ortaya çıkaracak planlar içindesiniz. Bugün, kazançlarınızın sizi etkileyen artı ve eksilerini yeniden gözden geçirerek, maddi anlamda kafanızda yeni bir tablo oluşturacaksınız. Sınırlarınızı zorlamadan hareket ederseniz, kısa vade sıkıntılarınızı kolay atlatacaksınız.
Oğlak
Bugün, geçmişinizle iç içe yaşama isteyebilir ve eski özlemleriniz değer kazanabilir. Kaybettiğiniz fırsatları bir kez daha düşünebilirsiniz. Partnerinizin kazançları konusunda düşüncelerinizi açıklamaktan yana değilsiniz.
Kova
Sosyal yaşantınızda gerekli olan her türlü motivasyona sahipsiniz. Yaratıyor ve düşüncelerinizde engel istemiyorsunuz. Bugün, her şeye itiraz etmeniz bazı gecikmelere neden olabilir. Duygusal ilişkilerinizde aradığınız özgürlük anlayışınızı, partnerinizin anlaması mümkün değil. Sosyal çalışmalarınız gündeme gelecek.
Balık
Arzularınıza gem vuramazsınız. Bugün farklı bir şeyler yapmanız için, Venüs size her türlü desteği veriyor. İsteklerinizi gerçekleştirmelisiniz. Partnerinizin huyunu bildiğiniz halde, isteklerine karşı gelerek, çileden çıkmasına neden oluyorsunuz.Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, küçük problemlere de neden oluyor.
Sinemalar
Vizyondaki Filmler
 • play_circle_outline

  Ölü Adam

  Vizyon tarihi:

  12 Temmuz 2019 (121 dk)

  Oyuncular:

  Johnny Depp,Gary Farmer,Crispin Glover,Lance Henriksen,Michael Wincott,Eugene Byrd,John Hurt,Robert Mitchum,Iggy Pop,Gabriel Byrne,Jared Harris,Mili Avital,Mark Bringleson,Billy Bob Thornton

  Açıklama:

  19. yüzyılın ikinci yarısında, kaybedecek bir şeyi olmadığını düşünen genç bir adam, Batı Amerika?nın uç kısımlarına, bilmediği bir yere muhasebeci olmak için gider. Fakat o gidene kadar yerine çoktan başkası alınmıştır. O da ?'Hiç kimse?? isimli dışlanmış bir Amerikan yerlisinin hayatına girmesiyle gerçek bir Batılı olmayı kendine iş edinir. Hiç kimse?yle tanışmasıyla hikaye komik ve vahşi bir hal alır. Blake?in doğasına zıt olsa da, durum Blake?i silah kullanan, kural dışı avlanan bir katile dönüştürür. Blake yavaşça kontrolünü kaybeder.

 • play_circle_outline

  Kaçış Planı 3

  Vizyon tarihi:

  12 Temmuz 2019 (97 dk)

  Oyuncular:

  Sylvester Stallone,Dave Bautista,50 Cent,Jin Zhang ,Jaime King,Harry Shum Jr.,Lydia Hull,Melise,Vincent D'Onofrio

  Açıklama:

  Hong Kong temelli bir teknoloji güvenlik şirketinin uzmanlığı yürüten bir adamın kızı kaçırılmıştır. Standart bir fidye isteme durumu gibi görünmektedir. Kızın sağ salim geri getirilmesi için güvenlik uzmanı Ray Breslin ve ekibinin yardımına başvurulur. Breslin ve ekibi kaçırılma hakkında daha derine indikçe suçluların eski düşmanlarından birinin acımasız oğlu olduğunu keşfederler. Kaçırılan kızın, "Şeytan'ın İstasyonu" olarak bilinen, devasa ve zorlu bir Letonya hapishanesinden kurtarılması gerekmektedir. Ancak ekip işi aldıktan sonra Breslin'in kız arkadaşı da kaçırılıp aynı hapishaneye götürülür. Şimdi Breslin ve ekibi sadist düşmanlarıyla yüzleşmek ve zaman dolmadan rehineleri kurtarmak için ölümcül bir kurtarma görevine girişmelidir...

 • play_circle_outline

  Colette

  Vizyon tarihi:

  12 Temmuz 2019 (111 dk)

  Oyuncular:

  Keira Knightley,Dominic West,Eleanor Tomlinson,Fiona Shaw,Masayoshi Haneda,Ray Panthaki,Aiysha Hart

  Açıklama:

  Colette, Fransız yazar Sidonie-Gabrielle Colette’in hayat hikayesini anlatıyor. Karizmatik Parisli yazar Henry Gauthier-Villars ile evlendikten sonra Sidonie-Gabrielle Colette, Fransa'nın kırsal kesimlerindeki hayatını, yaratıcı yeteneklerinin kıvılcımlandığı Paris şehrine taşınmak için terk eder. Willy mahlasıyla tanınan kocası, kendi isminde yayınlanacak bir romanın gizli yazarı olarak Colette'i kullanmaya başlar. Çalışmaları büyük başarılar elde ettiğinde, Colette, kocasının ona dayattığı edebi ve mecazi sınırlardan kurtulmaya çalışmaya başlar. Artık kendi adına yazmanın ve yazdıklarını sahiplenerek topluma meydan okumanın zamanı gelmiştir...

 • play_circle_outline

  Amerikan Soygunu

  Vizyon tarihi:

  12 Temmuz 2019 (116 dk)

  Oyuncular:

  Evan Peters,Blake Jenner,Barry Keoghan,Jared Abrahamson,Udo Kier,Ann Dowd,Gary Basaraba,Lara Grice,Jane McNeill

  Açıklama:

 • play_circle_outline

  Yuvaya Dönüş

  Vizyon tarihi:

  12 Temmuz 2019 ()

  Oyuncular:

  Furkan Palalı,Burhan Öçal,Marek Traskowski ,Ayten Uncuoğlu

  Açıklama:

  1985 yılında İran-Irak Savaşı devam ederken, Irak uçaklarının bombaladığı Tahran’da 215 Japon yolcu mahsur kalmıştı. Japon yolcuları kurtarmak için İstanbul’dan havalanan THY uçağı sadece Tahran’a değil, aynı zamanda büyük bir aşkın da ortasına iniyordu. Tahliye edilen yolculardan biri de Keiko’ydu. Tahran’da görev yapan Türk istihbarat subayı Zafer Tuna’nın büyük aşkı… Aradan 34 yıl geçmiş, Keiko ölmüş, ardında ise kızı Yumi’ye bütün gerçekleri anlatan bir mektup bırakmıştı. Annesinin ölümünden sonra gerçek babasının kimliğini öğrenen Yumi Türk olan babasından hesap sormak için Türkiye’ye gelmişti. İstanbul’da tanıştığı yakışıklı taksici Mesut ile Kapadokya’ya giden Yumi, annesini terk eden babası Zafer Tuna’nın tam karşısındaydı. Ona karşı öfke doluydu. Ama bilmediği büyük sırlar vardı.

 • play_circle_outline

  Cin Deresi "Müsfer"

  Vizyon tarihi:

  12 Temmuz 2019 (71 dk)

  Oyuncular:

  Duran Gebeş,Gülçin Yıldız,Bora Altınışık,Sude Akarsu,Kenan Balık

  Açıklama:

  Uluslararası büyük bir şirket bir yarışma düzenlemiştir. Şirket gruplardan tespit edilememiş arkeolojik kalıntıları tespit ederek büyük bir sunum hazırlamalarını ister. Grubun üyelerinden Arda ekibini çocukluğunu geçirdiği ancak ayrılmak zorunda kaldığı yaklaşık 600 yıllık tarihi olan Bağırganlı Köyü’ne götürür. Ekip Osmanlı zamanından kalma kaya limanı için Çakal Tepesi’ndeki dar geçitlerden geçmek zorundadır. Ardanın yaptığı bazı uyarılara rağmen, Murat hiç yapmaması gereken bir hata yapar. O hatanın bedeli için Arda, Defne ve Sude’nin Cin Deresi’ni geçmeleri gerekecektir. Ancak bu kolay olmayacaktır çünkü o yol, en tehlikeli cin kabilelerinden olan Müsfer cinlerinin yolu değil evidir.

Tarihte Bugün
Geçmiş yıllarda bu tarihte olanlar
 • 2016 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlar Kurulu toplantısından sonra MGK kararlarını açıkladı. Tüm ülkede 3 aylığına OHAL ilan edildi.
 • 2015 - Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde bomba patladı. En az 30 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda ise yaralı var
 • 1997 - Antalya'da 16 saat süren orman yangınında 222 bin ağaç yandı.
 • 1994 - İşçiler ve kamu çalışanları maaş zammını protesto amacıyla bir günlük iş bırakma eylemi yaptı.
 • 1983 - 2. Dünya Ermenileri Kongresi Lozan'da başladı.
 • 1979 - Nikaragua'da Sandinistalar Somoza rejimine son verdiler.
Manşetlerde bugün
Hızlı Erişimnavigation